Atsižvelkite į savo įpročius

Patarimai naujakuriams: įsirengdami būstą atsižvelkite į savo įpročius

Jei planuojate įsigyti naują būstą ir įsirengti jį patys, pirmiausia turite gerai apgalvoti savo įpročius, poreikius ir pomėgius. Tik juos atitinkantys namai iš tiesų bus patogūs ir praktiški.

Išplanavimas

Kad galėtumėte tinkamai įsirengti būstą, labai svarbu atkreipti dėmesį į jo išplanavimą. Jis turi būti patogus, logiškas, o svarbiausia – atitikti jūsų poreikius.

Svarbu, kad derėtų ir tilptų jums reikalingi baldai, buitinė technika. Kad viskas būtų patogiai pasiekiama ir nuoseklu. Nebūtų kokių nors nereikalingų nišų, pertvarų ar per didelių erdvių. Nors atrodo savaime suprantama, bet dalis pirkėjų daro klaidą, pasirinkdami tokius būstus, kurie neatitinka realių jų poreikių (nori didelės vonios, nors dažniau naudojasi dušu ar daug dėmesio skiria virtuvės įrengimui, nors maistą namuose ruošia retai).

Pasirinkus teisingą išplanavimą net ir nedidelis butas gali atrodyti erdvus.

Interjeras

Įsirengiant interjerą, geriausia šį darbą patikėti profesionaliems interjero dizaineriams. Turėdami patirties, žinių ir žinodami naujausias tendencijas, jie geriausiai sukurs jaukų, skoningą, madingą ir jūsų poreikius atitinkantį interjerą, kuriuo galėsite mėgautis  ilgus metus.

Visgi, jei pasitikite savo jėgomis, galite pamėginti tai padaryti ir patys. Jums gali pagelbėti išmaniosios programėlės ar profesionalų patarimai, kuriuos nesunkiai surasite internete.

Minimalizmas ir praktiškumas

Pastaruoju metu pastebima, kad anksčiau pageidautinas prabangos įspūdis ir jam būdinga detalių gausa, po truputį nyksta. Vis dažniau pasirenkami praktiški ir minimalistiški sprendimai. Atsiranda spalvų ar net vienos spalvos atspalvių vientisumas, daiktus norima sandėliuoti svečiams nematomose vietose, o išorinėse baldų dalyse palikti vos kelias interjero detales ir dekoracijas. Toks namų įsirengimo principas puikiai tinka mažai laiko namuose leidžiantiems žmonėms, skubantiems ir neturintiems daug laiko skirti namų švaros puoselėjimui prieš netikėtai užklumpant svečiams.

Komforto klasė

Renkantis naujus namus ir siekiant, kad jie būtų patogūs bei praktiški, svarbu atsižvelgti į komforto klasės standartą. Jį atitinkantys būstai neviršija vidutinių rinkos kainų, tačiau turi erdvius ir funkcionalius išplanavimus. Juos įrengiant parenkamos optimaliai geriausios statybinės medžiagos, inžineriniai sprendimai, aplink – išvystyta infrastruktūra. Be to, pagalvota ir apie pirkėjo sociokultūrinius ypatumus atitinkančią aplinką.

Svarbu atsižvelgti į savo komforto klasės suvokimą ir būsto įsigijimą bei įsirengimą planuoti pagal savo poreikius čia ir dabar.

Kiti straipsniai:

Meniu